Про нас. Контакти

Ідеологія і концепція інтернет-видання «Справжня Україна»

Мета

Головною метою проекту «Справжня Україна» є інформаційно-просвітницьке сприяння процесам оздоровлення України на основі православного християнського світогляду, морально-етичних цінностей, а також історичної і культурної єдності слов’янських народів. Ми прагнемо до зміцнення дружби між народами України та налагодження діалогу між співвітчизниками, розділеними громадянською війною.

Завдання

Серед основних завдань – публікація правдивої інформації про стан справ в Україні і світі (новини, огляди, аналітика, експертні оцінки) заради протидії ідеології споживацтва, екстремізму, неонацизму та інших збочень, насаджуваних тими ЗМІ, що обслуговують політсили транснаціонально-олігархічної (зокрема, євро-американської) орієнтації.

Історичний і культурний лікнеп – довідкові дані, освітні матеріали про Україну та її справжніх героїв.

Організація дискусій, пошук порозуміння з опонентами заради спільної конструктивної діяльності на благо країни – принаймні у тих напрямках та сферах, де наші погляди співпадають, або існує можливість досягнення розумного компромісу.

Особливості

Форма подачі інформаційних матеріалів у нашому виданні – європейська (в хорошому сенсі цього слова). Тобто на сайті не буде таких пропагандистських штампів та ярликів як «хунта», «карателі», «українські окупанти», «американські маріонетки», не буде і таких як «терористи», «сепаратисти», «бандформування ДНР-ЛНР», «російсько-українська війна» і тому подібних дурниць. Замість них будуть «громадянська війна», «урядові війська», «повстанці», «опозиція», «лідери самопроголошених республік» і так далі.

Наше видання не застосовує технології, які зазвичай використовуються при веденні інформаційних воєн. В цьому немає потреби. Для того, щоб кардинально переформатувати систему, що базується на тотальній брехні – достатньо просто говорити правду.

Більшість наших публікацій орієнтовано на вікову аудиторію старшу 12 років, але на сторінках видання також можуть бути окремі матеріали з віковими обмеженнями (16+).

Співпраця

Взяти участь у проекті може кожен, хто любить Україну, хто вважає себе частиною Православної руської цивілізації, хто знає, що з Божою допомогою кожна людина здатна змінити своє особисте життя, життя своїх ближніх та життя нашої країни на краще.

Ми будемо вдячні однодумцям та соратникам за репортажі з місць подій, цікаві пізнавальні статті, конструктивні пропозиції, оцінки та коментарі, за розповсюдження наших публікацій у блогах та соціальних мережах, а також за фінансову підтримку, яку можна надати за реквізитами:

у системі інтернет-платежів WebMoney
U780137904665
R243264059356
Z483162957697
E654843560100

у сервісі Яндекс-Гроші
41001274432203

Відгуки на конкретні публікації, які розміщено на сторінках видання «Справжня Україна», просимо надсилати в формі коментарів. Форма додання коментарів знаходиться в нижній частині кожної публікації .

Авторські статті та новини, а також фото та відеоматеріали, які б Ви хотіли запропонувати до розміщення на нашому сайті, просимо надсилати на поштову скриньку ukraina@hrest.info

З приводу роботи нашого сайту, а також з питань співпраці (реалізація проектів, реклама) пишіть на адресу admin@hrest.info


Реклама:

Коментарі:
 • 20.08.2020 at 17:45
  Посилання

  Шукаємо правду та єдину українську основу?
  То чому ж досі плекаємо убогу карамзінсько-московську, радянсько-сталінську версію історії України?
  Чому віримо золотоординським підробкам, так званим “давньоруським” літописам московітів?
  Чому занедбали імена шанованих предків – справжніх героїв Артанії, Дулібії, Росі, України?
  Чому багатотисячолітнє сакральне письмо предків, велесовицю, не шануємо належним чином?
  Православні, хочете відповідей?
  Читайте матеріали блогу СВЯТОЯР – https://sviatoiar.uamodna.com

  Відповісти
  • 21.08.2020 at 11:19
   Посилання

   Давньоруські літописи не є результатом імперської чи радянської міфотворчості. Це абсолютно точно. Про це переконливо свідчить хоча б те, що вони перетинаються з багатьма літописами іншого походження (приміром, арабськими, візантійськими, перськими тощо). Тому руські літописні хроніки послуговуються такою довірою авторитетних науковців (зокрема, істориків) різних часів і народів. А на які першоджерела спираєтеся ви, Іване, коли розповідаєте про укроаріїв, велесовицю та нібито праукраїнський рахмано-волхвівський спадок?

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *