Напередодні Пасхи в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Напередодні Пасхи в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

У храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Тисячі паломників з різних країн світу спостерігали за цим дивом.

Благодатний вогонь сходить кожен рік в суботу напередодні православної Пасхи в Храмі над Гробом Господнім в Єрусалимі. Чин сходження Благодатного вогню здійснює в Кувуклії (каплиці) Гробу Господнього особисто Єрусалимський патріарх. Потім християни поширюють вогонь свічками і спеціальними лампами по всьому світу.

Делегація Української Православної Церкви – єдина офіційна делегація з України, що була прийнята в резиденції Патріарха Єрусалимського Феофіла, – 27 квітня доставить Благодатний вогонь до України.

Зустріч Благодатного вогню відбудеться в київському міжнародному аеропорту «Бориспіль». В цей же день в залі офіційних делегацій Благодатний вогонь передадуть священнослужителям для поширення в єпархіях України.

О 23.00 в Києво-Печерській лаврі Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій роздасть Благодатний вогонь тисячам віруючих, які прийдуть на нічне Великоднє богослужіння.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *