В Криму введено у експлуатацію одразу дві сучасні та потужні ТЕС

В Криму введено у експлуатацію одразу дві сучасні та потужні ТЕС

Зовнішньоекономічне об’єднання «Технопромекспорт», що входить до складу корпорації «Ростех», завершило будівництво в Криму двох нових теплоелектростанцій (ТЕС) – Балаклавської і Таврійської. Це дозволить повністю забезпечити потреби півострова в електричній енергії.

В результаті введення в експлуатацію двох нових електростанцій загальний обсяг енергетичної потужності півострова складе близько 2070 МВт (без урахування непостійної вітрової та сонячної генерації, а також мобільних станцій). Це забезпечить повне покриття потреби півострова з урахуванням резервування, а при необхідності дасть можливість передачі електроенергії в сусідні регіони.

Кожна з двох електростанцій оснащена двома сучасними парогазовими енергоблоками ПГУ-235 МВт. Основний вид палива для станцій – природний газ, передбачена також робота на резервному паливі. Основне обладнання, що встановлене на енергооб’єктах – газові турбіни ТПЕ-180, котли-утилізатори П-149, парові турбіни К-80-7.4, блокові трансформатори і сухі вентиляторні градирні – російського виробництва.

Все обладнання розроблене в сейсмостійкому виконанні – витримує землетрус амплітудою 9 балів.

В рамках проекту також були побудовані десятки кілометрів ліній електропередачі і 347 км газопроводу високого тиску з Краснодарського краю.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *