Статистика: попри пропаганду ворожнечі більшість українців добре ставиться до Росії і росіян

Статистика: попри пропаганду ворожнечі більшість українців добре ставляться до Росії і росіян

Останні дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) і аналітичного центру «Левада-центр» показали, що, попри офіційну пропаганду ворожнечі і недовіри, число українців, які добре ставляться до Росії і росіян, становить переважну більшість. Так, за статистичними даними, в лютому 2019 року кількість громадян України, які «в основному добре» і «дуже добре» ставляться до Росії, становила 57%. Про негативне ставлення заявила лише чверть опитаних (27%).

Стосовно ставлення безпосередньо до росіян, то 77% українців визначили його як «дуже добре» або «добре». І це найкраще свідчення того, що намагання євромайданної влади посварити наші народи зазнали фіаско. Історичні і родинні зв’язки, спільна культурна спадщина, духовні цінності українців і росіян виявилися сильнішими і важливішими за політичні спекуляції.

«На відміну від ура-патріотичних політиків, які представляють «партію війни» в українській владі, українці виявляють мудрість і зберігають дружні, добросусідські відносини з росіянами», – прокоментував результати дослідження український опозиціонер Віктор Медвечук.

Він також зазначив, що заборона російських соцмереж, фільмів і книг, складання чорних списків діячів культури, прийняття дискримінаційного закону «Про освіту», спроби ввести в регіонах України мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту і в передвиборному націонал-ажіотажі проштовхнути в парламенті антиконституційний проект закону «Про забезпеченні функціонування української мови як державної» – все це зіграло з «демократичної» владою злий жарт, а наслідком цієї діяльності став результат протилежний очікуваному.

 З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *