Українські IT-компанії вперше перемогли у міжнародному конкурсі Awwwards

The First The Last

Оргкомітет престижного міжнародний конкурсу Awwwards, присвяченого інтернет-дизайну і розробки сайтів, на своїй щорічній конференції, яка відбулася в Амстердамі, оголосив переможців 2018 року. Серед них – дві українські IT-компанії.

Вперше в історії конкурсу приз в головній номінації – «Студія року» (Studio Of The Year) – за версією глядачів, отримала українська команда розробників сайтів The First The Last. Хоча київсько-полтавській digital-студії The First The Last ще не виповнилося й року, а вік її співробітників від 24 до 27 років – в активі цієї команди вже є такі авторитетні премії як CSS Design Awards, CSS Winner, CSS Reel і Ukrainian Design: The Very Best Of.

Другим переможцем міжнародного конкурсу з України стала київська компанія Bachoo Design Studio, яка отримала нагороду в номінації «Мобільний сайт року» за дизайн з використанням гіроскопа мобільних пристроїв (завдяки оригінальному рішенню студії, фігури і анімація сайту змінюються в залежності від положення телефону користувача).

Премія веб-сайтів Awwwards існує з 2009 року. Девіз конкурсу: «Визнання і престиж для цифрових інтелектуалів». За десятирічну історію конкурсу кращими визнавалися розробки компаній Mercedes, Bloomberg, Warner Brothers, Volkswagen і Google.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *