На під’їзді до Одеси поліція зупинила автобуси з озброєними молодиками

На під'їзді до одеси затримано автобуси з озброєними молодиками

У відділі комунікації поліції Одеської області повідомили, що на спецлінію 102 надійшов сигнал про те, що з Києва у напрямку Одеси виїхали два автобуси з озброєними людьми. Для перевірки цієї інформації на пост при в’їзді в Одесу прибули бійці батальйону поліції особливого призначення та підрозділу тактико-оперативного реагування патрульної поліції.

Автобуси, в яких знаходилися озброєні молодики були зупинені, пасажири (59 осіб) – затримані.

За словами радника начальника Головного управління поліції в Одеській області Руслана Форостяка, були правоохоронцями були здійснені превентивні заходи, спрямовані на недопущення дестабілізації оперативної обстановки в регіоні.

«В той час, коли в Одесі з візитом перебуває президент країни, офіційна делегація на чолі з Послом США в Україні пані Марі Йованович, спецпредставник по Україні пан Курт Волкер, інші поважні особи, на морвокзалі стоїть ракетний есмінець «Дональд Кук», знайшлись дегенерати що вирішили пошатати трубу», – заявив Форостяк.

Він також зазначив, що наразі слідчі з’ясовують, хто саме і з якою метою направив до Одеси з Києва цих людей, які нібито нещодавно вже були помічені в інших регіонах.



З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *