Україна увійшла в першу десятку країн за прогнозом зростання числа мільйонерів

Україна увійшла в першу десятку країн за прогнозом зростання числа багатіїв

Міжнародна консалтингова компанія Wealth-X спрогнозувала в Україні один з найвищих у світі темпів зростання числа доларових мільйонерів. Зокрема, кількість мільйонерів в Україні буде зростати швидше, ніж в інших країнах Європи. Про це свідчать дані дослідження Hign Net Worth Handbook 2019, оприлюдненого 16 січня.

Україна увійшла в першу десятку країн за прогнозом зростання числа багатіїв

Україна замикає список з 10 країн з високими темпами зростання кількості мільйонерів в найближчі п’ять років. Дослідники очікують, що до 2023 року кількість фізичних осіб з чистою вартістю ліквідних активів від 1 до 30 мільйонів доларів в нашій країні збільшиться на 9,2%. Лідирує ж в цьому прогнозі Нігерія, де очікується зростання числа мільйонерів на 16,3%. За нею йде Єгипет – 12,5%. Трійку лідерів замикає Бангладеш (11,4%), де, за даними Світового банку, чверть населення живе за межею бідності.

Одночасно, за версією журналу Forbes, звання найбагатшого громадянина України утримує олігарх Ринат Ахметов ($ 4,6 млрд), потім слідують колишній співвласник «Приватбанку» Геннадій Боголюбов ($ 1,4 млрд), власник групи компаній «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк і контролюючий одну з найбільших фінансово-промислових груп країни «Фінанси і кредит» Костянтин Жеваго ($ 1,2 млрд), колишній губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський і олігарх Віктор Пінчук ($ 1,1 млрд).

Крім того, станом на березень 2018 року, в Україні, яка переживає економічну кризу, було зареєстровано понад тисячу гривневих мільйонерів. Це в два рази перевищує показники 2017 року.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *