У війську Порошенка нарахували понад 9 тисяч дезертирів

У війську Порошенка нарахували понад 9 тисяч дезертирів

На своєму засіданні члени майданного «Комітету з питань нацбезпеки і оборони» прийняли рішення рекомендувати «Верховній Раді України» ухвалити законопроект, який дозволить доукомплектувати «ЗСУ» додатковим особовим складом взамін тих, хто або дезертирував, або добровільно здався в полон.

За станом на сьогодні з порошенківської армії втекло більше 9 тисяч військовослужбовців. Такі цифри навів під час доповіді «перший заступник міністра оборони» Іван Руснак. Він розповів, що новим законопроектом пропонується впровадити поняття «призупинення військової служби». «Це пов’язано з тим, що на сьогодні 9 тис. 268 осіб дезертирували із Збройних сил України. Тому це поняття буде застосовано до осіб, які самовільно залишили військову частину, дезертирували з військової служби або добровільно здалися в полон», – каже чиновник.

Дезертири будуть визнані такими, що «не виконують свої військові обов’язки», на них чекає звільнення зі служби. «Це рішення дасть можливість доукомплектувати ЗСУ на 9 тис. 300 осіб, які на сьогодні фактично є вакантними», – сподівається Руснак.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *