В Києво-Печерській Лаврі відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

В Києво-Печерській Лаврі відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

17 грудня 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Священним Синодом були розглянуті питання, пов’язані з викликами, які зараз постають перед Українською Православною Церквою, зокрема, антиканонічна реорганізація розкольницьких угруповань в новостворену «єдину помісну українську автокефальну православну церкву» – «Православну церкву України».

Синод констатував, що об’єднання розкольників не має жодного відношення до Української Православної Церкви. Розкольники так і залишилися у розколі, а Українська Православна Церква залишається істинною Церквою Христовою в Україні

Синод висловив подяку архієреям, духовенству, монашеству та всім мирянам, які у ці важкі часи витримують тиск та засвідчують свою вірність Святій Українській Православній Церкві.

Синод також звільнив із посад і заборонив у служінні двох ієрархів УПЦ, які брали участь в «об’єднавчому соборі» розкольницьких угруповань  «УПЦ КП» і «УАПЦ» – митрополита Вінницького і Барського Симеона та митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра.

Членами Синоду було прийняте рішення просити Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія проінформувати Предстоятелів Помісних Православних Церков щодо останніх подій в релігійному житті України.

Звернення Священного Синоду,  з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, буде виголошено в усіх храмах та монастирях Української Православної Церкви під час недільної Літургії 23 грудня 2018 року.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *