В грудні майданна влада проведе масштабні збори резервістів

В грудні майданна влада проведе масштабні збори резервістів

З понеділка, 3 грудня, на «європейській» частині України розпочинаються чергові масштабні збори резервістів та військовозобов’язаних. Про це повідомляє «Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України». «Введення правового режиму воєнного стану, у тому числі, передбачає уточнення завдань Збройних сил України та Сил територіальної оборони. Однією зі складових підготовки Збройних сил України до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів. З цією метою з 3 грудня розпочинається цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними», – сказано у повідомленні.

Зокрема відбудуться збори, як у складі бригад (до 15 діб), так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Призову підлягають особи, зараховані до оперативного резерву першої черги, тобто учасники бойових дій в форматі «антитерористичної операції» («АТО») і «Операції об’єднаних сил» («ООС»).

В областях, у яких запроваджено воєнний стан, передбачається проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб, під час яких буде проведене бойове злагодження бригад та батальйонів тероборони.

Проведення даних заходів обумовлене черговою «загрозою вторгнення військ Російської Федерації на територію України». Про існування і навіть посилення цієї «загрози» президент Майдану Петро Порошенко неодноразово заявляв на тлі введення в Україні військового стану.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *