«Україна – прабатьківщина людства». Черговий твір, Бандерою натхненний…

«Україна - прабатьківщина людства». А ви не знали?

Єдуард Долинський розповідає, що у Львові презентували чергове псевдоісторично-урапатріотичне видання – книгу лауреата премії Степана Бандери (!) Ігоря Цара «Україна – прабатьківщина людства». «Це надзвичайно цікавий матеріал з історії України, маловідомі факти, постулати, гіпотези, які автор вдало проілюстрував думками видатних людей. Вчені та митці світового рівня переконують нас у достовірності й правдивості викладеного», – зазначається у анотації.

Україна - прабатьківщина людства

Автор книги «на основі документальних і наукових досліджень» доводить, що українці – це нація, яка не тільки дала світу 200 тисяч пісень, а й взагалі – сформувала історію людства. У книзі стверджується, що в Біблії говориться про українців, які дійшли до Єрусалиму в II столітті до нашої ери. Взагалі, українці – найдавніша нація світу. Вони розселилися 6 тисяч років тому на території Європи, Азії та Африки. У IV тисячолітті до нашої ери українці заселили Палестину.

Цифри, зрозуміло, теж винайшли в Україні. З України вони потрапили в Індію, а звідти до Європи під назвою арабські. «Рігведа» була написана на берегах Дніпра. Племена арійців з України заснували Іран в IV столітті до нашої ери. Українці дали початок санскриту. Англійська мова також відбувається з Україною. Підтвердженням цьому є українське слово «мама», яке схоже звучить на багатьох мовах. Української сопілці 150 тисяч років. Український оркестр народних інструментів грав уже 20 тисяч років тому.

А ще – 13 століть назад вся Центральна Європа була заселена українцями. Римський історик I століття до н.е. Юстин стверджував, що українці старіше за єгиптян. Саме українські жінки заснували Королівство амазонок. Українці підкорили всю Азію і обклали її даниною. І шумери, як вже неодноразово було доведено сучасними українськими істориками, таки походять від українців…

Показово, що рецензентами «дослідження» стали професори Львівського університету, доктори історії і філології Ірина Кочан, Віктор Голубко та Йосип Лось.

Отака тенденція цікава і водночас трагікомічна. Подібні «наукові праці» нині рясно штампуються по всій Україні. Є підтримка і є попит. Отці Майдану сподіваються, що отаке чтиво сприятиме вихованню патріотизму… Ну, якщо мається на увазі «патріотизм» нацистів і невігласів, то вони, мабуть, праві.

От тільки давайте замислимося про те, що ми вже реально отримали в освітній і культурній сферах, і що ще будемо мати у найближчій історичній перспективі, якщо будемо  здійснювати патріотичне виховання методою селекції ідіотів.

Степан КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 22.12.2018 at 22:37
  Посилання

  Не чув про премію Степана Бандери. А як її можна отримати? За які досягнення? Чи її тільки хворим на голову дають?

  Відповісти
  • 26.12.2018 at 18:28
   Посилання

   Премія імені «Героя України» Степана Бандери заснована Львівською обласною радою у 2012 році. Присуджується у трьох номінаціях — «Політична діяльність», «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» та «Громадська діяльність». Премією нагороджують щорічно до дня уродин Степана Бандери – 1 січня. Грошова винагорода кожного з лауреатів становить 20000 гривень.

   Мабуть, не варто висуватися на таку «нагороду» – навіть заради жарту. Не відмиєтеся потім…

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *