Святіший Патріарх Кирил закликав усіх до молитви про мир для Української Православної Церкви

Святіший Патріарх Кирил закликав усіх до молитви про мир для Української Православної Церкви

21 грудня 2018 року в Храмі Христа Спасителя, під час щорічного Єпархіального зібрання, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил закликав кожного до сердечної молитви про єдність Святих Церков і про мир для Української Православної Церкви.

«У цих умовах нам слід зміцнюватися в молитві, бо молитва Церкви — велика сила, — підкреслив Святіший Патріарх Кирил. — Ще у вересні Священний Синод благословив підносити у всіх храмах Російської Православної Церкви за Літургією особливі старанні молитви про єдність Святого Православ’я. І я закликаю кожного з вас до гарячої, трепетної, сердечної молитви про єдність Святих Божих Церков, про мир для Української Православної Церкви».

Предстоятель РПЦ зазначив, що кожен може підносити молитовні прохання про мир не тільки за богослужіннями, але і в домашній молитві, у прощах.

«Закликайте до цього ваших парафіян, звертайтеся з сердечним зітханням і до священномучеників останніх часів — святому Володимиру, митрополиту Київському, сторіччя убивства якого припало на початок цього року, щоб він своїм заступництвом відвів від Української Церкви загрозу нових страждань», — звернувся Святіший Патріарх Кирил до духовенства і чернецтва.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *