Майданні дегенерати вирішили перейменувати Українську Православну Церкву

Майданні дегенерати вирішили перейменувати Українську Православну Церкву

Соціально-політична і духовна деградація майданної частини України дійшла межі, за якою може стати незворотньою. Сьогодні, 20 грудня, «Верховна Рада» прийняла безпрецедентне за своєю абсурдністю рішення – постановила перейменувати Українську Православну Церкву таким чином, «щоб з назви ставало відомо про належність до країни-агресора». За внесення змін до закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» (№5309) проголосували 240 майданних депутатів – тобто абсолютна більшість.

Новим законом встановлюється, що «релігійна організація, яка безпосередньо або як складова частина іншої релігійної організації є частиною релігійної організації, керівний центр якої знаходиться за межами України в державі, яка визнана такою, що здійснила воєнну агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов’язана у своїй повній назві, зазначеній її у статуті, відображати приналежність до релігійної організації за межами України, до якої вона входить, шляхом обов’язкового відтворення у своїй назві повної статутної назви такої релігійної організації з можливим додаванням слів «в Україні» та/або позначення свого місця в структурі іноземної релігійної організації».

Влада збирається примусово перейменувати Українську Православну Церкву на «Російську православну церкву в Україні» або на «Український екзархат Російської Православної Церкви».

Згідно прийнятому закону, нову назву Українська Православна Церква має внести до свого Статуту протягом 4 місяців, а релігійні громади – протягом 9 місяців.

Крім того, Українська Православна Церква як така, що «підпорядкована державі-окупанту», не матиме права бути представленою у військових підрозділах (тобто легалізується реальний стан речей, коли священиків УПЦ протягом кількох останніх років фактично позбавили можливості контактувати з православними вірянами, що служать у порошекнківській армії та інших силових структурах майданної України).

————————–

Коли в сесійній залі сперечалися і билися нардепи, біля стін Верховної Ради православні українці читали акафіст до Божої Матері. Люди молилися про те, щоб Господь напоумив «народних обранців» припинити втручатися у внутрішні справи Церкви і не приймати законів, спрямованих на дискримінацію вірян УПЦ та обмеження їх конституційного права на свободу совісті і релігійних переконань.

Молитовне стоянняЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 20.12.2018 at 22:33
  Посилання

  Заява Юридичного Відділу Української Православної Церкви у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України законопроекту №5309

  Цим законом зобов’язують релігійні організації, які безпосередньо або як складова частина іншої релігійної організації входять до структури релігійної організації або об’єднання, керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, у своїй повній назві, зазначеній у її статуті, відображати приналежність до релігійної організації або об’єднання за межами України, до якої вона входить (частиною якої вона є), шляхом обов’язкового відтворення у своїй назві повної статутної назви такої релігійної організації (об’єднання) з можливим додаванням слів «в Україні» та/або позначення свого місця в структурі іноземної релігійної організації.

  У зв`язку із цим заявляємо, що прийнятий сьогодні законопроект №5309 порушує право на свободу віросповідання та дискримінує за релігійною ознакою мільйони віруючих громадян України, що належать до Української Православної Церкви, а також не відповідає Конституції України, Загальній декларації прав людини та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

  Україна є світською державою, що унеможливлює встановлення на законодавчому рівні якихось переваг або обмежень для тих чи інших релігійних об’єднань. А примушування Української Православної Церкви до зміни свого найменування є нічим іншим, як втручанням у її діяльність, що може призвести до непередбачуваних наслідків у суспільстві.

  Як ми бачимо, у цьому законопроекті не йде мова про Українську Православну Церкву, але із публічних заяв відомо про намір застосувати його до Української Православної Церкви на догоду новоутвореному релігійному об’єднанню «Православна церква України», яке хоче забрати собі цю назву. В котрий раз наголошуємо, що Українська Православна Церква є Церквою українського народу, що заснована Собором Української Православної Церви та зареєстрована відповідно до українського законодавства, а її центр знаходиться у місті Києві.

  Вважаємо цей закон антиконституційним і маємо намір захищати свої права усіма законними способами. Звертаємось до Президента України застосувати до цього закону право вето.

  Відповісти
 • 22.12.2018 at 22:31
  Посилання

  Святий Бандера! Мрії збуваються! Наступним кроком буде перейменування Ісуса Христа, бо Йому моляться в Москві.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *