«СБУ» затримала 9 українців, що закликали до акцій непокори

«СБУ» затримала 9 українців, що закликали до акцій непокори

«Служба безпеки України» повідомляє, що у межах «заходів із контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки» блокувала діяльність чергової «міжрегіональної мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, які діяли на користь країни-агресора».

Оперативники спецслужби затримали в Одесі, Києві та Сєверодонецьку дев’ятьох українців – «проросійських пропагандистів», – що розповсюджували політичні новини, а також «закликали до проведення акцій непокори і масових заворушень».

На думку «СБУ», затримані «кремлівські інформаційні агенти» отримували фінансування від спецслужб Російської Федерації і «через маніпулювання громадською думкою» повинні були «впливати на хід проведення майбутніх виборів Президента України».

Слід зазначити, що подібні затримання відбуваються на майданній частині України з регулярною періодичністю. Ймовірно, їх реальна чисельність перевищує ту, яку наводить у своїх відкритих звітах каральна система Майдану.

З огляду на те, що рівень безпеки і якості життя продовжує знижуватись – силовим структурам Порошенка роботи побільшає. Адже кількість українських «агентів Кремля», що закликатимуть до акцій непокори, зростатиме.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *