Прикарпатець отримав вирок за критику влади у «ВКонтакті»

Прикарпатець отримав вирок за критику влади у «ВКонтакті»

Коломийський міськрайонний суд засудив жителя Прикарпаття до 4 років умовно за поширення матеріалів з критикою влади на особистій сторінці у «ВКонтакті». Про це повідомляють журналісти інтернет-видання «Голос Правди» з посиланням на місцеві ЗМІ.

11 січня 2017 року обвинувачений, будучи в селі Мала Кам’янка Коломийського району, на своїй сторінці у «ВКонтакті» висловив невдоволення політикою майданної влади. Чоловік заявив, що не розуміє, чому зближення України з НАТО і Євросоюзом, а також прагнення до них вступити сепаратизмом не вважається, а спроба зблизитися з Росією – вважається.

Пізніше прикарпатець опублікував ще кілька схожих повідомлень в соціальній мережі «ВКонтакті», що є забороненою на майданній частині України з 17 травня 2017 року.

Згідно з висновком судово-лінгвістичної експертизи № 1 від 16 січня 2018 року, опубліковані обвинуваченим повідомлення є «публічними закликами до дій з метою зміни меж території та державного кордону України».

Суд призначив обвинуваченому 4 роки позбавлення волі, проте звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання з випробувальним терміном на 2 роки. Також обвинувачений повинен заплатити 4858 гривень за проведені експертизи.

 З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *