Під арешт потрапив автор «антиукраїнських» фільмів про єдність Русі

Під арешт портапив автор «антиукраїнських» фільмів про єдність Русі

Прес-центр «Служби безпеки України» похвалився черговою перемогою. Повідомляється, що співробітники майданної «СБУ» спільно з альтернативною «прокуратурою АР Крим» затримали у Києві «інтернет-агітатора», який у 2015 році «за вказівкою російських спецслужб» створив «антиукраїнський» відеоканал, на якому розміщував контент «для дестабілізації суспільно-політичної ситуації у нашій країні».

Під час общуку за місцем проживання затриманого вилучено цифрове електронне обладнання, чернетки із записами сценаріїв «провокаційних інформаційних відеороликів».

Інтернет-видання «Детектор медіа» із посиланням на свої джерела в «СБУ» уточнює, що затриманий – Олег Саган, що веде на YouTube канал «Росія-Україна» – колишній директор телеканалу «Русь ТБ», автор декількох документальних фільмів про єдність Русі.

Затриманому оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених статтями 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) і 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

8 листопада у Херсонському міському суді стосовно Олега Сагана було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці. «Слідство» триває.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *