На Житомирщині заборонили фільми, книги і пісні російською мовою

На Житомирщині заборонили фільми, книги і пісні російською мовою

Житомирська обласна рада на своєму черговому засіданні запровадила «мораторій» на публічне використання на території області «російськомовного культурного продукту» – зокрема, фільмів, пісень і книжок російською мовою.

«Мова йде про заборону трансляції на території області російських фільмів, виступів російських акторів, тощо, оскільки у нас повинен бути український продукт, і не треба пропагувати російську мову, бо у нас є наша мова і має бути наша влада», – пояснили депутати облради.

Заборона на публічне використання «російськомовного культурного продукту» в будь-яких формах на території Житомирської області діятиме «до моменту повного припинення окупації Російською Федерацією території України».

Документом також передбачається ухвала відповідних рішень усіма без винятку органами місцевого самоврядування Житомирщини.

Автори документа ініціюють створення міжвідомчої робочої групи для проведення «роз’яснювальної роботи» щодо вказаного «мораторію». До складу групи включать правоохоронців, чиновників райдержадміністрацій та громадських активістів.

Нагадаємо, минулого місяця аналогічне рішення про заборону «російськомовного культурного продукту» було прийняте Львівською облрадою.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *