У Києві проходить молитовне стояння на захист канонічного Православ’я

У Києві проходить молитовне стояння на захист канонічного Православ'я

«УПЦ – наша свята Мати» і «Гріх розколу не змивається кров’ю» – з такими плакатами сьогодні під будівлею в центрі столиці, де перебувають екзархи Константинопольського Патріархату, зібралися на молитовне стояння віряни УПЦ – переважно із Західної України – cаме з тих єпархій, де найбільше страждають від міжрелігійних конфліктів, захоплень храмів та інших наслідків розколу, а також свавілля націоналістичних організацій і «проєвропейських» чиновників.

Молитовна акція повинна нагадати посланникам Константинопольського Патріархату про позицію православних людей в Україні та відповідальність, яку беруть на себе делегати зі Стамбула.

«Ми зібралися на мирне молитовне стояння. Ми молимося, щоб Господь напоумив і послав мудрість представникам Константинопольського Патріархату», – сказав протоієрей Олександр із храму свт. Іоасафа Білгородського у Києві. Священик пояснив, що екзархи перебувають не на своїй канонічній території, і віряни моляться за те, щоб було знайдено таке рішення, яке не призведе до розділень Православ’я.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *