В п’яти областях України блоковано діяльність «агентурної мережі антиукраїнських агітаторів»

В п'яти областях України блоковано діяльність «агентурної мережі антиукраїнських агітаторів»

Співробітники «Служби Безпеки України» протягом серпня блокували діяльність «міжрегіональної агентурної мережі антиукраїнських агітаторів», які «діяли за вказівками спецслужб країни-агресора». В Одесі, Миколаївській, Херсонській, Черкаській та Житомирській областях було затримано вісім «проросійських пропагандистів». Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Оперативники спецслужби задокументували, що агітатори, яких фінансували російські куратори, отримали завдання активізувати антиукраїнську пропаганду саме напередодні Дня Незалежності та сторіччя відновлення державності. За задумом іноземних спецслужб поширення провокативних матеріалів мало на меті спонукати до дестабілізації ситуації в деяких регіонах України» – зазначається у повідомленні.

За два дні до цього, за матеріалами «СБУ» було засуджено жителя Черкащини, який «проводив антиукраїнську агітацію у соціальних мережах». Під час обшуків за місцем проживання «зловмисника» оперативники виявили комп’ютерну техніку з матеріалами, що «підтверджують протиправну діяльність».

«Служба безпеки України» закликала громадян «бути уважними, не піддаватись негативному інформаційному впливу з боку підконтрольних спецслужбам РФ пропагандистів та не сприяти зловмисникам у розповсюдженні фейкових новин».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *