На Дніпропетровщині «СБУ» викрила «підготовку РФ до втручання у майбутні вибори Президента України»

На Дніпропетровщині «СБУ» викрила «підготовку РФ до втручання у майбутні вибори Президента України»

Майданна влада, очолювана Петром Порошенком, активно готується до переобрання свого очільника на наступний «президентський строк». Основна діяльність у цьому напрямку зараз розвивається у сфері інформаційній. Зазвичай ті, хто виступає із критикою правлячого режиму, або якоюсь мірою підтримує умовну опозицію – оголошуються «п’ятою колоною Кремля» і під різними приводами відсторонюються від участі у громадській і політичній діяльності.

Наявний приклад. Сьогодні прес-центр «Служби безпеки України» повідомив, що в серпні на Дніпропетровщині представниками відомства було викрито цілу підривну «мережу інтернет-агітаторів», керовану «російськими кураторами», а також затримано жителів Дніпра, Кривого Рогу та Нікополя за «втручання у майбутні вибори президента України».

«СБУ» стверджує, що затримані українці виконували «задання із підготовки плацдарму для проведення заздалегідь запланованих заходів із впливу на хід проведення майбутніх виборів Президента України через маніпулювання громадською думкою Інтернет-користувачів», зокрема, сприяли «популяризації окремих проросійських учасників виборчого процесу».

В заяві «СБУ» зазначається, що «Російські куратори також планували заходи для загострення суспільно-політичної обстановки напередодні та під час проведення виборів Президента України. Для цього виконавці повинні були «перекручувати» новини для дискредитації органів державної влади і місцевого самоврядування».

Слідчими «СБУ» розпочато кримінальне провадження про «вчинення злочинів проти основ національної безпеки України», а також «проводяться слідчі (розшукові) дії із збирання доказів, необхідних для притягнення винних до кримінальної відповідальності».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *