Український народний трибунал заочно засудив представників майданної влади до довічного ув’язнення

Український народний трибунал заочно засудив Порошенка та поплічників до довічного ув'язнення

Український народний трибунал (УНТ) з розслідування військових злочинів режиму Петра Порошенка проти громадян України заочно засудив незаконного «президента» і ще сімох представників євромайданної влади до довічного ув’язнення з конфіскацією майна. Всі фігуранти даної карної справи визнані винними в скоєнні цілого ряду злочинів, включаючи організацію геноциду, порушення законів і звичаїв війни, пособництві у вчиненні терористичних актів, організації та здійсненнї умисних вбивств.

У числі засуджених Українським народним трибуналом, окрім «президента України» Петра Порошенка – «міністр внутрішніх справ України» Арсен Аваков, «секретар Ради національної безпеки і оборони України» Олександр Турчинов, «прем’єр-міністр України» Володимир Гройсман, «начальник генерального штабу Збройних Сил України» Віктор Муженко, «міністр оборони України» Степан Полторак, «голова Верховної Ради України» Андрій Парубій і колишній «прем’єр-міністр України» Арсеній Яценюк.

За підсумками судових засідань Українського народного трибуналу колегія присяжних прийшла до висновку, що обвинувачені є винними за 24 статтями Кримінального кодексу України, за кожної з яких передбачені свої терміни покарань: від двох років до довічного ув’язнення.

«На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна, – зачитала вирок головуюча суддя УНТ Олена Шишкіна. – Термін покарання обчислювати з моменту затримання засуджених».

Суддя зазначила, що при винесенні вироку суд керувався не тільки Кримінальним кодексом України та Статутом Народного кримінального трибуналу по Україні, але також Статутом Міжнародного Кримінального Суду, положеннями IV Женевської конвенції про захист цивільного населення і цивільних об’єктів під час збройного конфлікту від 12 серпня 1949 року, II додатковим протоколом до Женевських конвенцій 1949 року про захист жертв збройних конфліктів неміжнародного характеру від 1977 року.

Вирок Українського народного трибуналу було оголошено під час чергових зборів УНТ, яке відбулося 22 червня 2018 року в Луганську.

Повний текст вироку Українського народного трибуналу буде направлений до офісу прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС), до канцелярії Спеціального радника ООН з попередження геноциду, а також до інших міжнародних правозахисних структур і організацій.

Слід зазначити, що в українському законодавстві відсутнє визначення та регламентація діяльності такої інституції як народний трибунал. Тому всі матеріали Українського народного трибуналу будуть передані до Верховного суду України для винесення офіційного вироку. Судді УНТ обіцяють, що це відбудеться тоді, коли до влади в Києві прийдуть представники, які дані підтвердити свою легітимність виконанням Мінських угод.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *