Єпархії УПЦ відновили зруйновані вандалами поклінні хрести

Єпархії УПЦ відновили зруйновані вандалами поклінні хрести

Кримська та Мукачівська єпархія Української Православної Церкви знову встановили на гірських вершинах поклінні хрести, понищені до того невідомими кощунниками. На цьому тижні святині були встановлені та освячені, повідомляє сайт Сімферопольської і Кримської єпархії та прес-служба Мукачівської єпархії УПЦ.

З 30 квітня 2018 року на вершині гори Чатир-Даг Еклізі-Бурун знову стоїть православний хрест, який взимку був спиляний вандалами і скинутий в обрив. Поклінний хрест був встановлений на честь 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Зусиллями парафіян сімферопольського храму, металевий хрест був піднятий на вершину і, через дві години праць, встановлений на колишнє місце. Потім був відслужений подячний молебень і звершений чин освячення.

У четвер, 3-го травня, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор звершив освячення відновленого поклінного хреста, який постраждав від вандалізму в серпні 2017 року, на найвищій точці Перечинського району – Полонині-Руна. Новий восьмиметровий хрест зроблений з заліза і встановлений на висоті 1486 метрів. Поклінний хрест у Карпатах був встановлений 15 серпня 2013 року в рамках святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі. Владика Феодор висловив подяку небайдужим віруючим та жителям Перечинщини за старання у відновленні Знамення Перемоги Хреста Господнього.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *