Порошенківські війська підтягують до лінії фронту ракетні комплекси «Точка-У»

Війська Порошенка підтягують до лінії фронту тактичні ракетні комплекси

Армія Порошенка продовжує посилювати свою присутність в зоні бойових дій на сході України. Цими днями «ЗСУ» розмістили два комплекси балістичних ракет «Точка-У» в 30 кілометрах від лінії розмежування сторін збройного конфлікту, що суперечить мінським угодам. Про це заявив виконуючий обов’язки начальника управління народної міліції ЛНР Михайло Филипоненко.

«За інформацією від місцевих жителів, у Новоайдарському районі між населеними пунктами Смолянинове та Муратове розташовано два ракетні комплекси «Точка-У». Хочу нагадати, що відстань від населеного пункту Муратове до лінії зіткнення складає 30 кілометрів, при цьому максимальна дальність стрільби даного ракетного комплексу – 120 кілометрів», – заявив представник повстанців.

Михайло Филипоненко закликав спостерігачів СММ ОБСЄ не допустити розміщення «українською стороною» заборонених озброєнь в безпосередній близькості від зони розмежування на Донбасі – заради того, щоб уникнути прямої загрози життю та здоров’ю мирних жителів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *