В Сімферополі відкрито новий аеровокзальний комплекс

В Сімферополі відкрито новий аеровокзальний комплекс

16 квітня розпочав операційну діяльність найбільший аеровокзальний комплекс Криму – новий термінал аеропорту «Сімферополь». Це найбільший інвестиційний проект, реалізований на півострові протягом останніх 12 місяців. Вартість проекту складає близько 32 мільярди рублів. Місцева влада обіцяє вивести комплекс на повну потужність до початку курортного сезону.

Площа нового аеровокзального комплексу – 78 тис квадратних метрів. Очікується, що пропускна спроможність аеропорту зросте до 3 тис 650 пасажирів на годину, а в рік аеропорт зможе обслуговувати 6,5 млн пасажирів. У новому терміналі є 55 стійок реєстрації (52 стандартних і три для негабаритного багажу), вісім виходів до автобусного перону, 16 ескалаторів, 28 ліфтів. Крім того, для пасажирів запустять вісім рухливих телескопічних трапів з круговою і лінійною системами світлодіодного освітлення.

На території нового терміналу аеропорту «Сімферополь» передбачені дві молитовні кімнати для християн і мусульман площею 30 квадратних метрів кожна.

Інвестиційну угоду про будівництво нового аеровокзального комплексу в аеропорту «Сімферополь» було підписано в квітні минулого року під час проведення II Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ).З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *