Рада Церков виступила проти обмежень свободи слова

Рада Церков виступила за збереження сімейних ценностей і проти обмежень свободи слова

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) закликала майданну владу не допускати довільного обмеження свободи слова. У своєму зверненні до «президента України» Петра Порошенка Рада Церков заявила про упереджений, вибірковий підхід до розгляду звернень, оприлюднених на офіційному державному сервісі «Електронні петиції» і висловила стурбованість через факт обмеження прав громадян, котрі намагаються відстояти основоположні для будь-якого суспільства моральні та сімейні цінності.

Приводом для звернення стало видалення в ніч на 28 березня з Офіційного інтернет-представництва Президента України Петиції № 22/042484-еп від 26.01.2018 року, що містить прохання вжити заходів для захисту традиційних сімейних цінностей. Ця ініціатива отримала підтримку багатьох релігійних громад і організацій, які послідовно захищають в Україні сім’ю і шлюб як союз чоловіка і жінки. 27 березня ця петиція зібрала майже 23 тисячі підписів українців з 25 тисяч, необхідних для її офіційного розгляду.

Петицію зняли з сайта після листа «Представника Уповноваженого Верховної Ради України» Аксани Філіпішиної, яка знайшла в ній «підбурювання до дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (приналежності до ЛГБТ-спільноти)».

«Таке оцінне твердження посадової особи не є достатньою підставою для того, щоб позбавляти ініціаторів і підписантів петиції права на свободу вираження своїх поглядів. І хоча окремі пропозиції цієї петиції є дискусійними, однак це не повинно позбавляти громадян України, які стурбовані майбутнім своїх дітей і питаннями сімейної політики держави, їх права на свободу виражати погляди, публічно поширювати свої погляди і ініціювати громадські дискусії з проблематики гомосексуалізму і одностатевих відносин» , – наголошується у зверненні Всеукраїнської Ради Церков.

Релігійні діячі нагадують «главі держави», що Конституція України гарантує кожному право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (стаття 34), а поширення в суспільстві думок і пропозицій на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки не повинно обмежуватися державою на користь гендерної ідеології, яка агресивно нав’язує одностатеві відносини в якості норми.

ВРЦіРО заявляє про дискримінацію тих громадян, що виступають проти легалізації одностатевих відносин, оскільки цих громадян позбавляють права критикувати антихристиянські та аморальні явища, в той час як прихильники гендерної ідеології не мають ніяких регуляторних обмежень з боку держави. Це свідчить про вибіркове, дискримінаційне ставлення окремих посадових осіб до різних учасників громадської дискусії про державну сімейну політику.

«Громадськість України, яка виступає за моральне і психологічне здоров’я суспільства, прагне виховувати дітей в атмосфері здорової сім’ї, а тому не дозволить впроваджувати в нашій державі згубні соціальні експерименти на кшталт гендерної ідеології. Ми і надалі будемо рішуче протистояти зазіханням на українську сім’ю і шлюб як союз чоловіка і жінки, використовуючи різні публічні і непублічні форми громадського волевиявлення – як голосування на виборчих дільницях, так і петиції, вуличні маніфестації і протести», – підсумовує ВРЦіРО в зверненні до «президента України».

Рада Церков чекає від Петра Порошенка відновлення раніше опублікованої Петиції № 22/042484-еп із зібраними під нею підписами. Близько тисячі громадян провели в центрі Києва акцію на захист свободи слова та сімейних цінностей.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *