На європейських учасників Ялтинського економічного форуму завели кримінальні справи

На європейських учасників Ялтинського економічного форуму завели кримінальні справи

Майданна «Прокуратура Автономної Республіки Крим» порушила кримінальні справи у відношенні європейських учасників цьогорічного Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ).

«В даний час прокуратура встановила більше десяти учасників так званого форуму (ЯМЕФ), дії яких підпадають під статтю 332-1 КК України (порушення порядку в’їзду і виїзду з «окупованої території України»). Це представники європейських країн», – йдеться у повідомленні відомства.

На думку представників «прокуратури», іноземці, що приїхали до Криму, «підтримують агресора». «Перебування іноземців на півострові Крим та участь в так званому четвертому Ялтинському міжнародному економічному форумі є свідченням підтримки агресії Російської Федерації проти України і негативно вплине на зусилля України по відновленню своєї територіальної цілісності та національних інтересів», – зазначається в заяві майданних «прокурорів».

Ялтинський міжнародний економічний форум (ЯМЕФ) – це щорічний діловий міжнародний захід в економічній сфері, що проводиться в Криму. Поряд із Санкт-Петербурзьким міжнародним економічним форумом, Східним економічним форумом і Сочинським інвестиційним форумом ЯМЕФ входить в четвірку найбільших міжнародних економічних форумів, що проводяться в Російській Федерації.

Цьогорічний IV Ялтинський міжнародний економічний форум розпочав роботу вранці 19 квітня. До Ялти прибули три тисячі учасників форуму з різних регіонів Росії, а також з 70 країн Європи, Азії, Африки і Латинської Америки.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *