Христос Воскрес! Християни святкують Світле Христове Воскресіння

Христос Воскрес! Християни святкують Світле Христове Воскресіння

Сьогодні українці і всі православні християни відзначають свято Світлого Христового Воскресіння. Христове Воскресіння або Великдень – це головна подія року для християн і найбільше християнське свято.

Святе Писання оповідає, що Спаситель воскрес на третій день після смерті на Хресті заради спокутування людських гріхів. Ця євангельська подія знаменує перемогу Господа над гріхом і смертю і початок буття нового світу, спокутного Ісусом Христом.

В ніч з 7 на 8 квітня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив пасхальну утреню та урочисту Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Перед початком пасхальної полуношниці Архіпастир роздав віруючим Благодатний Вогонь, що був доставлений у Велику Суботу з Єрусалиму в Україну офіційною делегацією Української Православної Церкви.

Наприкінці пасхальної утрені митрополит Павел виголосив огласительне Слово на Святу Пасху святителя Іоанна Златоуста. За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир у нашій державі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *