В Києві викрито «офіс прокремлівських хакерів»

В Києві викрито «офіс прокремлівських хакерів»

Прес-служба майданної «Служби безпеки України» повідомляє, що співробітники відомства спільно з «Генпрокуратурою» викрили у Києві «діяльність офісу прокремлівських хакерів».

«Оперативники спецслужби встановили, що підконтрольне ФСБ хакерське угруповання організовувало кібератаки, зокрема на об’єкти критичної інфраструктури, державні та банківські установи. Для приховування ідентифікації атак зловмисники використовували сервіси анонімізації повідомлень» – зазначається на сайті відомства.

Співробітники «СБ України» задокументували, що «зловмисники за вказівкою російських спецслужб задіювали так звані «бот-ферми» для проведення спеціальних інформаційних операцій проти нашої країни».

Прес-служба «СБУ» також повідомляє, що під час обшуків в офісі та за місцями проживання фігурантів справи «правоохоронці виявили програмно-апаратні комплекси, серверне обладнання, комп’ютерну техніку та понад п’ятдесят тисяч карток мобільних операторів різних країн, задіяних у хакерських атаках».

Наразі триває досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 361 Кримінального кодексу України.

Навіщо «прокремлівські хакери», що «підконтрольні ФСБ», обрали для  своєї небезпечної діяльності саме столицю майданної України, а не будь-який інший – значно безпечніший регіон (скажімо, у Криму, Донецьку, Москві, тощо) – речники «СБУ» і «Генпрокуратури» не пояснили.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *