В Києві ліквідовано наметове містечко протестувальників

В Києві ліквідовано наметове містечко майданних протестувальників

Вранці в суботу, 3 березня, майже дві тисячі євромайданних поліцаїв у повній екіпіровці і в супроводі колони автотехніки висунулися від станції метро «Арсенальна» до будівлі Верховної Ради України, де знаходилося наметове містечко майданних активістів, що виступали проти своєї майданної влади.

Співробітники «МВС України» швидко оточили містечко, потім висунули протестувальникам вимогу звільнити територію під парламентом на підставі необхідності проведення слідчих дій. Після цього розпочався штурм наметового поселення. Мітингувальники вчинили спротив – палили шини і намагалися відбиватися підручними засобами – палками, цеглою, димовими і вибуховими пакетами, пляшками із запальною сумішшю. Силовики використовували кийки, сльозогінний газ і водомет.

В Києві ліквідовано наметове містечко майданних протестувальників

В результаті наметове містечко було зруйноване. Більше ста протестувальників затримано і відправлено у відділок поліції. В міжмайданних сутичках остраждало близько двох десятків осіб, у тому числі троє журналістів.

Майданна «опозиція» погрожує відповісти на тиск з боку майданної влади масштабними акціями протесту по всій підконтрольній Києву території України. Лідер «Руху нових сил» Михайло Саакашвілі вже закликав провести 18 березня всеукраїнський мирний марш з вимогою відставки «президента» і проведення позачергових виборів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *