«Міністр спорту» заборонив українцям брати участь у спортивних змаганнях на території РФ

Українцям забороняють брати участь у спортивних змаганнях в Росії

Євромайданний «Міністр молоді та спорту» Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба «Міністерства молоді та спорту України».

«Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» українські спортсмени не будуть брати участь у будь-яких змаганнях, які проходять на території РФ. Хочу додати, що змагання в Росії, з урахуванням внутрішньої і зовнішньої політики цієї країни, є небезпечними для наших спортсменів”, – пояснив Жданов у «Фейсбуці».

Також «міністр» закликав міжнародні спортивні федерації не призначати змагань в Росії, де «систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 18.04.2018 at 18:43
    Посилання

    Відбій. Новий указ «Мінспорту», датований 11 квітня, скасовує дію попереднього документа від 14 березня. «Міністерство молоді та спорту України» скасувало свою ж заборону на участь спортсменів у змаганнях на території Росії. Відповідний документ опублікувала сьогодні на своєму сайті Асоціація спортивної боротьби України. Згідно з документом від 11 квітня, «Міністерство спорту» вже не забороняє, а просто не рекомендує їздити на змагання до Росії, а також відмовляється від фінансування відвідування таких змагань. Попередній указ про заборону від 14 березня новим документом визнається таким, що втратив чинність. Причиною, ймовірно, є те, що Асоціація спортивної боротьби України всупереч забороні відправила українських спортсменів на чемпіонат Європи в російський Каспійськ.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *