У Донецьку розпочав роботу Український народний трибунал зі злочинів майданної влади

У Донецьку розпочинає роботу Український народний трибунал зі злочинів майданної влади

20 березня в Донецьку відбулося організаційне засідання ініціативної групи зі створення Українського народного трибуналу з розслідування військових злочинів євромайданного режиму Петра Порошенка проти громадян України (УНТ). В ході засідання громадяни України з Донецька і Луганська прийняли Статут УНТ, обрали членів трибуналу і присяжних засідателів, затвердили обвинувача і адвоката і анонсували перше судове засідання, на яке викликаються представники вищого керівництва майданної частини України – зокрема, Порошенко, Яценюк, Аваков, Гройсман, Полторак і Муженко.

Голова УНТ юрист Олена Шишкіна

«Це буде повноцінне судове засідання у відповідності з національним і міжнародним законодавством. Ми не знаємо яке рішення прийме суд і народ Донбасу, але впевнені, що воно ляже в основу подальших документів для зупинки війни в Донбасі і відновлення миру, – розповіла голова УНТ юрист Олена Шишкіна. – Я хочу звернутися до жителів Донбасу і громадян України. Настав час для проведення Народного трибуналу зі злочинів військової влади в Донбасі, і у нас є факти, які говорять, що після реалізації Мінських угод рішення Народного трибуналу ляжуть в основу звинувачень проти українських чиновників».

У Донецьку розпочинає роботу Український народний трибунал зі злочинів майданної влади

Всього під час засідання обрано троє суддів, 12 присяжних засідателів (по 6 осіб від ДНР і ЛНР), обвинувач, а також захисник обвинувачених. Обвинувачем був призначений адвокат Сергій Кожем’якін, в ролі захисника виступить Олена Грідіна. Присяжні засідателі були обрані шляхом жеребкування з числа тих громадян, які виявили бажання взяти участь в роботі УНТ, надіславши заявки на адресу ініціативної групи.

У Донецьку розпочинає роботу Український народний трибунал зі злочинів майданної влади

Під час організаційного засідання було відзначено, що Український народний суд готовий забезпечити спілкування з вищим керівництвом майданної частини України в режимі онлайн-конференції. Перше засідання трибуналу відбулося 26 березня.

У Донецьку розпочинає роботу Український народний трибунал зі злочинів майданної влади

«Ми визнаємо закони України і вважаємо, що нинішня влада в Києві порушує ці закони. І судити ми їх будемо за законами України, – каже голова трибуналу Олена Шишкіна. – Ми – громадяни України, ми хочемо, щоб Україна возз’єдналася, після виконання Мінських угод».

Всі, хто постраждали від репресій і агресії псевдоукраїнської майданної влади, можуть звернутися на електронну пошту Українського народного трибуналу nar.tribunal@yandex.ru або зателефонувати за номерами: 071-439-34-81, 071-439-34-82, 072-100-34 -55. Показання свідків будуть долучені до справи.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *