Спецслужби Порошенка провели чергову облаву на членів «антиукраїнської мережі»

Спецслужби Порошенка провели чергову облаву на членів «антиукраїнської мережі»

Співробітники «Служби безпеки України» і майданної «Прокуратури Криму» викрили чергову «антиукраїнську мережу», що діяла в ряді регіонів країни. Згідно офіційного релізу спецслужб, учасники мережі «займалися підривною роботою на замовлення Кремля».

В ході 28 обшуків, здійснених цими днями в Києві, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській та інших областях України порошенківські силовики вже виявили «неспростовні докази» причетності підозрюваних до скоєння «протиправних дій в інтересах спецслужб Росії». Серед цих «доказів», зокрема, фігурують наліпки «проросійських організацій», георгіївські стрічки і листівки з прапорами невизнаних республік східної України.

Під час проведення низки обшуків силовики вилучили комп’ютерне обладнання, яке «використовувалось зловмисниками для розповсюдження антиукраїнських матеріалів, та засоби зв’язку для спілкування з російськими кураторами». Співробітники «СБУ» також стверджують, що знайшли в підозрюваних патрони і кілька гранат.

Крім цього, в «СБУ» вважають, що одним із завдань «агентів» був «пошук проросійськи налаштованих осіб для участі у фейкових протестних акціях».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *