«СБУ» вилучила книжки «агресора» і затримала адміністраторів «антиукраїнських груп»

«СБУ» затримала книжки «антиукраїнського характеру»

Майже щодня промайданні ЗМІ повідомляють про чергові досягнення «СБУ» у боротьбі із «терористами» і тими громадянами України, які займаються «антиукраїнською діяльністю».

Вчора на Сумщині співробітники «Служби безпеки України» запобігли «нелегальному ввезенню до України книжкової продукції з території держави-агресора» на суму близько одного мільйона гривень. Зазначається, що книжки, у тому числі «зі зразками антиукраїнського характеру», перевозилися у пасажирських потягах російської залізниці і прямували до Києва для подальшої реалізації.

«СБУ» перевіряє ПК на наявність «антиукраїнських публікацій»

А сьогодні стало відомо, що співробітники «Служби безпеки України» знову викрили у Києві «адміністраторів антиукраїнських груп в соціальних мережах». Повідомляється, що «зловмисники розміщували на інтернет-сторінках матеріали із закликами до повалення конституційного ладу та державної влади, популяризації незаконних збройних формувань ОРДЛО та поширювали інформацію, яка дискредитує проведення антитерористичної операції». «СБУ» заявляє, що наразі «перевіряє інформацію стосовно зв’язків пропагандистів з представниками російських спецслужб та бойовиками незаконних збройних формувань ОРДЛО». Відкрито кримінальне провадження за ст. 110 Кримінального кодексу України.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи було виявлено «комп’ютерну техніку та мобільні пристрої із доказами здійснення протиправної діяльності». Крім того, на фото видно, що в затриманих було вилучено заборонену Майданом георгіївську стрічку, стрічку в кольорах прапору Російської Федерації, а також плитку шоколаду білоруської кондитерської фабрики «Спартак».

«Докази антиукраїнської діяльності»З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *