«СБУ» затримала журналіста, що «сприяв ворогові», критикуючи владу

«СБУ» затримала київського журналіста, що «сприяв ворогові»

«Служба безпеки України» затримала київського журналіста, який координував мережу опозиційних ресурсів в інтернеті. У повідомленні прес-центру відомства йдеться, що київський журналіст разом з декількома колегами з 2015-го року займався наповненням опозиційних сайтів, блогів і груп у соцмережах, в яких активно критикувалися дії влади. Це, на думку представників спецслужб, може бути розцінено як «сприяння ворогові», а один з опублікованих заголовків «Пора повстати і гніт бандерівський порвати!» – як «заклик до захоплення державної влади, підтримка військової агресії проти України».

СБУ» повідомляє, що під час обшуку вдома у киянина правоохоронці вилучили листування з іншими журналістами, а також «облікові записи, з яких здійснювалося адміністрування інтернет-ресурсів».

Зараз вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *