Майданна влада заборонила книги Миколи Азарова

Майданна влада заборонила книги Миколи Азарова

«Державний комітет телебачення і радіомовлення України» заборонив продаж, ввезення та розповсюдження книг прем’єр-міністра України 2010—2014 років Миколи Азарова. Під заборону потрапили – «Україна на роздоріжжі. Записки прем’єр-міністра» та «Уроки майдану. Україна після перевороту».

У першій книзі прем’єр аналізує трагічні події останнього часу в Україні і те, що їм передувало; як розвивалася Україна, її економіка і соціальна сфера в 2010—2013 роках; які були витоки того протистояння, яке вилилося в результаті в державний переворот і громадянську війну; чи можна було уникнути такого сценарію подій.

«Книга розрахована не на крикливий Майдан, — сказав Микола Азаров під час презентації. — Вона призначена вдумливому, допитливому читачеві, який звик у всьому розбиратися сам».

У своїй другій книзі автор детально проаналізував сучасний стан української економіки, стан громадянських свобод в Україні і основні віхи політичного життя країни після Майдану.

У майданному «Держкомтелерадіо» вирішили, що визначення подій 2013—2014 років держпереворотом може бути спрямоване на «ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *