В Криму уперше проходять вибори президента Росії

В Криму уперше проходять вибори президента Росії

Сьогодні в Криму і Севастополі вперше проходять вибори президента Російської Федерації. О 8 годині, за даними республіканського виборчкому, відкрилися всі виборчі дільниці. На дві години раніше, о 6 ранку, відкрилися дільниці у вахтових містечках «Тамань» і «Керч» (там голосують будівельники Кримського моста).

Кандидати в президенти Російської Федерації

У Сімферополі, Керчі, Євпаторії, Алушті та Ялті, за розпорядженням глави Криму Сергія Аксьонова, в неділю проїзд в державному громадському транспорті – безкоштовний. Увечері в центрі Сімферополя відбудеться святковий концерт.

Напередодні чиновники Майдану та їхні закордонні керівники виступили із заявами, в яких називали Крим окупованим і анексованим, а вибори президента РФ на півострові – незаконними.

Через таку різко негативну позицію Заходу сьогодні у Криму на виборчих дільницях немає спостерігачів від ОБСЄ та моніторингової місії ЄС. Однак напередодні на півострів прибули 43 міжнародних спостерігача з 20 країн, зокрема, європейських – Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, Великобританії, Австрії, Данії, Фінляндії, Швейцарії та Кіпру. Цього достатньо для належного контролю за дотриманням виборчого протоколу.

Наразі голосування за кандидатів на пост президента Росії відбувається у спокійній обстановці. Порушень громадського порядку та виборчої процедури не зафіксовано.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *