В редакції газети «Вєсті» – черговий щомісячний обшук

В редакції газети «Вєсті» - черговий щомісячний обшук

Сьогодні о шостій годині ранку до медіахолдингу «Вєсті», який розташований в столичному торговому центрі «Гулівер», увірвалися озброєні люди, які навіть не представилися. Пізніше виявилося, що то були співробітники «Національної поліції» і «Головної військової прокуратури», які прибули до редакції проводити традиційні щомісячні обшуки. Наразі в офісах холдінгу заблоковані кілька десятків людей, серед них працівники сайту, радіо і адміністрації.

Цього разу обшук в редакції газети пов’язаний з матеріалами останнього журналістського розслідування. Про це повідомила головний редактор газети «Вєсті» і шеф-редактор сайту видання Оксана Омельченко.

«Правоохоронці не назвали причину обшуків, не надали постанову суду. Ніяких обгрунтувань не дали. Наше пояснення одне: це пов’язано з резонансними матеріалами останнього розслідування, які стосуються військової прокуратури, особисто Матіоса, про його доходи та витрати, про його діяльності у військовій прокуратурі», – заявила головний редактор.

За її словами, це вже четвертий обшук в редакції, але в цей раз обшуками керував безпосередньо «головний військовий прокурор» Анатолій Матіос.

Пізніше АРМА («Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів») дала роз’яснення стосовно ситуації: «Головна військова прокуратура ГПУ і Нацполіція проводять спільні заходи щодо передачі приміщень на 3 поверхах офісного центру Агентству з розшуку та повернення активів на виконання постанови слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року».

При цьому майданні чиновники так і не пояснили, навіщо було здійснювати ці «спільні заходи» у такий дивний спосіб, коли озброєні люди несподівано блокують роботу ЗМІ та проводять конфіскацію редакційного майна і журналістських матеріалів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *