В Києві знову відбулися погроми «російських об’єктів»

В Києві відбулися «антиросійські» погроми

18 лютого представники неонацистських і націоналістичних організацій, зокрема, «Організації українських націоналістів» (ОУН), провели в Києві марш під назвою «Смерть Росії». З часів Євромайдану («Революції Гідності») подібні акції набули регулярного характеру – проводяться кілька разів на рік і мають чітку тенденцію до подальшої радикалізації.

Під час учорашнього маршу «націонал-патріоти» громили «російські установи і об’єкти», скандуючи гасла «Революція», «Героям слава!», «Смерть москалям!» і «Москалів на ножі». Учасники маршу закидали камінням фасади «Ощадбанку» і «Альфа-банку», а також будівлю «Росспівробітництва» (ці установи підозрюються у співпраці з «країною-агресором»). Після цього нацисти провели мітинг і за існуючою традицією спалили прапор Російської Федерації.

У центральній частині столиці України через «повідомлення про замінування» було закрито станції метро. До центра міста було стягнуто додаткові сили правоохоронців. Але поліція та інші силові структури Майдану нікого з погромників не затримували. Про це, зокрема, повідомили у «МВС України». Це також підтвердив і ватажок неонацистського угруповання «Організація українських націоналістів» Микола Коханівський, який пообіцяв, що погроми «російських об’єктів» триватимуть й надалі.

В цей день у Києві, Харкові і Львові також пройшли мітинги і демонстрації майданної «опозиції», невдоволеної своїм президентом та своїм урядом. «Опозиціонери» вимагали заміни нинішніх представників майданної влади на інших.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *