На майданній частині України заборонили книжки Погребинського, Іщенка і Ваджри

На майданній частині України заборонили книжки Погребинського, Іщенка і Ваджри

Так званий «Державний комітет телебачення і радіомовлення України» вчергове розширив список літератури, забороненої на територіях, підконтрольних самозванній майданній владі.

Як повідомляють журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди», до оновленого списку увійшли книжки київського політолога Михайла Погребинського («Україна. В очікуванні неминучого»), відомого публіциста Андрія Ваджри («Україна, якої не було. Міфологія української ідеології», «Самогубство України. Хроніка та аналіз катастрофи» – серія «Антимайдан. Брат на брата») і популярного оглядача Ростислава Іщенка («Галичина проти Новоросії»).

У цих книгах критикується політика правлячого у Києві режиму, що розцінюється майданними цензорами як ворожа «антиукраїнська пропаганда». За офіційним формулюванням «Управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції» зміст книжок згаданих українських публіцистів є таким, що «спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини».

В той самий час в книжкових крамницях «європейської» частини України цілком легально продаються твори ідеологів нацизму – зокрема, «Майн Кампф» Адольфа Гітлера. «Перспективи української революції» Степана Бандери,  «Націократія» Миколи Сціборського, «Націоналізм» Дмитра Донцова. І майданні борці з «пропагандою насильства, розпалюванням міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчиненням терористичних актів, посяганням на права і свободи людини» не вбачають у цьому жодних проблем…З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *