Братія Києво-Печерської лаври просить підтримки у зв’язку з погрозами радикалів

Братія Києво-Печерської лаври просить підтримки у зв'язку з погрозами радикалів

Братія та намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел стурбовані можливістю нападу на святиню представників радикальних сил. Намісник Лаври направив відкритого листа відповідальним посадовим особам держави з проханням захистити святиню Православ’я від погромів.

«Згідно інформації з неофіційних джерел, 16.02.2018 плануються погроми в районі Ближніх і Дальніх печер, – йдеться у листі на ім’я Президента України, опублікованому сайтом обителі. – Просимо Вас взяти це питання під власний контроль та сприяти недопущенню конфліктів на території Києво-Печерської лаври та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Заходи посилення постійної охорони мають бути вжитими для припинення загарбницьких та провокаційних дій проти Української Православної Церкви».

«Останнім часом на адресу православних монастирів і храмів неодноразово лунали погрози, ми знаємо про випадки нападу. Зараз небезпека розгрому нависла над головною святинею і надбанням українського православного народу, – сказано на сайті обителі. – У печери збираються проникнути радикально налаштовані активісти не з метою поклоніння і піднесення молитов біля мощей Печерських святих, а з бажанням поглумитися, вчинити наругу над тілами Божих обранців».

Листи були відправлені також прем’єр-міністру, Генеральному прокурору, Міністру внутрішніх справ, голові СБУ та керівникам столичної поліції.

Монастирська братія нагадує, що київська Лавра відома всьому світу підземними печерами, які були викопані її насельниками, і святими нетлінними мощами преподобних отців Печерських, які перебувають в них. Майже тисячу років зберігають всі покоління лаврської братії ці святині, Ближні та Дальні печери і зараз щодня відкриті для всіх віруючих і людей доброї волі.

Братія Києво-Печерської лаври просить підтримки у зв'язку з погрозами радикалівЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *