Білорусь обрала українського співака своїм представником на «Євробаченні-2018»

Білорусь обрала українського співака своїм представником на «Євробаченні-2018»

Український співак Нікіта Алексєєв (сценічний псевдонім – Alekseev) переміг у фіналі Білоруського Національного відбору на міжнародний конкурс «Євробачення-2018». Відбір проходив у Мінську. Артист підкорив журі і тисячі білоруів live-виконанням свого англомовного хіта «Forever».

Alekseev – популярний на пострадянському просторі виконавець. В 2016 році співак переміг в номінації «Прорив року» на російської премії «Муз-ТВ», став лауреатом російської премії «Золотий грамофон», а в Білорусі став співаком року за підсумками першої музичної премії популярної музики «Наша Ліга».

У постановці номеру для «Євробачення-2018» вперше в світі була використана нововинайденого технологія гнучкого екрану. Глядачів вразив розроблений спеціально для конкурсного виступу винятковий нанометод візуалізації – світлова інсталяція на екранах і костюмі-дисплеї виконавця.

Авторство ідеї неймовірного номера належить продюсеру артиста, режисеру Олегу Боднарчуку, відомому своїми новаторськими високотехнологічними постановками масштабних шоу і проектів, зокрема, America’s Got Talent c проектуванням зображення на водний екран і для M1 Music Awards з ширянням над сценою в геометричному просторі, які викликали небувалий захват глядачів і експертів.

Унікальний голос, виконавча манера Нікіти Алексєєва і вражаюче оформлення номеру принесли артисту квиток на конкурс «Євробачення», що цьогоріч проходитиме в Португалії. Відеоліп на сингл «Forever», знятий Аланом Бадоєвим і розміщений на офіційному YouTube-каналі артиста, вже набрав більше мільйона переглядів.

Про намір боротися за право представляти Білорусь на «Євробачення-2018» в Лісабоні Alekseev заявив 9 січня. Він розповів, що спочатку подавався на Національний відбір «Євробачення-2018» в Україні, але згодом відкликав свою заявку. За словами Нікіти, він вважає себе також і білоруським співаком, оскільки активно гастролює в Білорусі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *