В Києві, Тернополі та Черкасах заарештовано адміністраторів «антиукраїнських спільнот»

В Києві, Тернополі та Черкасах заарештовано адміністраторів «антиукраїнських спільнот»

В Києві, Черкасах та Тернополі співробітники «Служби безпеки України» провели чергові облави на блогерів, що в інтернеті критикували дії майданної влади, зокрема, виступали проти репресій і громадянської війни. Затриманих громадян звинувачують в «антиукраїнській діяльності» та у «співпраці з російськими спецслужбами» .

Дії «зловмисників» кваліфіковані за трьома статтями: ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

«Під час реалізації комплексу заходів із забезпечення інформаційної безпеки країни співробітники СБ України виявили нові докази використання спецслужбами РФ соціальних мереж Інтернет для шкоди державній безпеці України. Правоохоронці задокументували протиправну діяльність мешканців Києва, Тернополя та Черкас, які були адміністраторами антиукраїнських спільнот у російській соціальній мережі «ВКонтакте», – повідомляє прес-служба «СБУ».

У затриманих вилучено комп’ютери та мобільні телефони з «доказами підготовки та розміщення антиукраїнських матеріалів».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *