На Донеччині відновив роботу Макіївський ливарний завод

На Донеччині відновив роботу Макіївський ливарний завод

Макіївський ливарний завод, продукція якого використовується в більшості промислових галузей при переробці сировини, сьогодні відновив свою роботу в Донецькій Народній Республіці. Підприємство простоювало чотири роки.

В урочистій церемонії запуску заводу взяли участь Глава ДНР Олександр Захарченко та виконуючий обов’язки міністра промисловості і торгівлі Олексій Грановський.

«Продукція підприємства переважно буде йти на експорт, але буде і внутрішній споживач. Можна сказати, що ДНР встає на ноги і таких підприємств з кожним днем ​​буде все більше », – сказав в бесіді з журналістами лідер республіки.

Робота Макіївського ливарного заводу була зупинена в 2013 році. У зв’язку з цим після рішення про відновлення його діяльності на заводі треба було провести ряд відновлювальних робіт. За чотири місяці вони були закінчені, працевлаштовано 150 осіб.

Підприємство спеціалізується на виробництві чавунних литих мелючих тіл, які використовуються в більшості промислових галузей при переробці сировини. Як повідомив представник керівництва заводу, виробнича потужність підприємства може становити до 4 000 тонн продукції на місяць.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *