Майдан виступив проти антинацистської резолюції ООН

Майдан виступив проти антинацистської резолюції ООН

17 листопада Третій комітет Генеральної асамблеї ООН, що займається правами людини, схвалив проект резолюції, яка має назву «Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизму та іншими практиками, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов’язаної з ними нетерпимості». Антинацистстську резолюцію Організації Об’єднаних Націй підтримали делегати 125 країн. Як повідомляє Центр новин ООН, дві делегації – США і «України» – виступили проти, 51 країна утрималася.

Директор департаменту з гуманітарного співробітництва та прав людини МЗС Росії Анатолій Вікторов, виступаючи в ході голосування щодо проекту резолюції, назвав абсолютно неприпустимою героїзацію тих, хто причетний до злочинів нацизму, в тому числі відбілювання колишніх членів організації СС, включаючи підрозділи «Ваффен-СС». «Засуджуємо спроби підняти до рангу національних героїв і нібито героїв національно-визвольних рухів тих, хто воював проти антигітлерівської коаліції або співпрацював з нацистами», – зокрема, наголосив представник Російської Федерації.

В свою чергу представник США безпосередньо перед голосуванням запропонував 20 поправок до проекту резолюції. Російська делегація як основний автор резолюції заявила, що ці пропозиції мають відверто провокаційний характер, оскільки «спрямовані на докорінну зміну суті і характеру ініціативи». Представник РФ закликав всі делегації проголосувати проти поправок США. В результаті – всі пропозиції Вашингтона було відхилено.  За американські поправки проголосували лише представники США, Ізраїлю і майданної частини України.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *