Заборонити аборти! Звернення Всеукраїнського руху «Право на життя»

Заборонити аборти в Україні! Звернення Всеукраїнської руху «Право на життя»

Возлюблені у Христі архіпастирі, всечесні отці, боголюбиві ченці та черниці, дорогі брати і сестри, вірні чада нашої святої Української Православної Церкви! Звертаємося до вас із закликом підтримати Всеукраїнське громадянський рух «Право на життя», спрямований на захист життя дітей і збереження українського народу.

Про війну на сході України пишуть, сперечаються, говорять. А про тиху і непомітною війні в кожному українському місті воліють мовчати. Згідно зі статистикою двісті п’ятдесят тисяч невинних немовлят вбивають в утробах матерів щороку в лікарнях і пологових будинках України!

Нерідко молоді дівчата і жінки навіть не замислюються про те, що вчиняють смертний гріх. До аборту відносяться, як до видалення зуба або гланд. Крім того, фармакологія і медицина – теж не стоять на місці: сьогодні вже не обов’язково лягати під ніж, щоб позбутися «небажаної дитини», достатньо прийняти пігулку абортивної дії – і «проблема вирішена».

У центри репродукції щорічно звертається все більше сімейних пар, які хочуть, але не можуть мати дітей. Найчастіша причина безпліддя саме аборти.

Ми будемо звертатися до міністерства охорони здоров’я України про прийняття закону про, так званий, «тиждень тиші» – обов’язкове консультування, інформування жінок про наслідки аборту з подальшим тижневим терміном для роздумів. Це дуже важливо.

В 2016  році маленька країна Абхазія прийняла закон про право людини на життя з моменту зачаття. Тепер аборт – злочин перед державою. Білорусь, Сербія, Румунія – на шляху до прийняття такого рішення.

Минулого року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія дніпровським рухом «Право на життя» було розпочато всеукраїнський збір підписів за заборону дітовбивства (абортів) в нашій країні.

У червні 2017 року по єпархіях Української Православної Церкви були розіслані циркуляри з проханням про призначення відповідальних в організації збору підписів у храмах і монастирях України. На сьогоднішній день зібрано близько 13000 підписів.

Жителі України! Брати і сестри! Ми звертаємося особисто до кожного: не будь байдужим, постав свій підпис під петицією про прийняття закону про право людини на життя з моменту зачаття!З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *