«Генпрокуратура» змушена зняти з Віктора Януковича майже всі звинувачення

«Генпрокуратура» змушена зняти з Віктора Януковича майже всі звинувачення

Захист президента України Віктора Януковича повідомив, що «Генеральна прокуратура України» зняла з підзахисного обвинувачення в розгоні протестувальників під час Євромайдану в листопаді 2013 року – січні 2014 року. Про це, зокрема, заявив адвокат Віктора Януковича Віктор Сердюк.

«2 березня 2014 року ГПУ звинуватила Віктора Януковича в тому, що за його вказівками в грудні 2013 року – січні 2014 року “Беркут” побив 165 мирних протестуючих, в тому числі 40 журналістів, у причетності до вбивств активістів Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, до загибелі 70 людей і побиття більше 500 протестуючих. Але зараз дана підозра за рядом фактів вже повністю спростована», – розповів Віталій Сердюк. Розслідування цих злочинів припинено.

«Тобто велика частина початкового обвинувачення сьогодні вже повністю спростована, а залишок виділений в окреме провадження, щодо якого немає доказів», – заявив Сердюк, звинувативши «Генпрокуратуру України» в політичному переслідуванні.

Адвокат розповів, що склад групи прокурорів і слідчих змінювався вже більше 40 (!) разів, а в кримінальному провадженні місяцями не проводилося жодних слідчих дій. Крім того, з жовтня 2014 року процес зупинявся і поновлювався 16 (!) разів.

Виходить, що «злочини кривавого диктора» не підтверджуються результатами розслідування, наявністю хоча б мінімально достатньої доказової бази.

Навіть при всій своїй зацікавленості і упередженості майданний суд не в змозі офіційно підтримати ключові пропагандистські тези організаторів державного перевороту 2014 року.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *