У зв’язку з протестними акціями урядовий квартал Києва оточений поліцією і військами

У зв'язку з протестними акціями урядовий квартал Києва оточений поліцією і військами

В столиці України біля будівлі Верховної Ради проходить протестний мітинг, організований майданними політиками і активістами, які протестують проти антиукраїнських дій майданних політиків і активістів.

«Міхомайдан» 2017

Акцію очолює колишній президент Грузії (потім «губернатор Одеської області», а нині лідер партії «Рух нових сил») Михайло Саакашвілі, який нещодавно повернувся з вояжу по США та Європі. «Я був на трьох революціях тут… Ми переможемо Путіна, і ми переможемо цих бариг теж», – заявив він сьогодні, виступаючи перед соратниками.

«Міхомайдан» 2017

Організаторами заходу є також відомі «єврооптимісти» (Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та інші), а також партія «Самопоміч» Андрія Садового, партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко, «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, «Автомайдан», «Демократичний альянс», «5.10» та інші, за підтримки неонацистстських угруповань «Свобода», «Правий сектор», «Національний корпус» тощо.

«Міхомайдан» 2017

Протестувальники вже заявили про свої основні вимоги до «президента України» Петра Порошенка та «депутатів Верховної Ради»: 1) скасування депутатського імунітету, 2) створення антикорупційного суду, 3) скасування мажоритарної системи виборів, відкриті списки партій. У разі, якщо влада не відреагує на ці вимоги, Михайло Саакашвілі закликає домагатися відставки Порошенка.

«Міхомайдан» 2017

У центрі Києва у зв’язку з акцією протесту посилено заходи безпеки та частково перекрито деякі вулиці, зокрема, Інститутську (Небесної Сотні), Городецького, Грушевського, Круглоуніверситетську, Шовковичну і Липську. Повідомляється, що на центральні вулиці не будуть пускати навіть громадський транспорт, автобуси тимчасово курсуватимуть в об’їзд.

Урядовий квартал оточений поліцією і військами. На вулицях, що ведуть до будівлі Верховної Ради, встановлено металеві огорожі і рамки, людей перевіряють на наявність зброї та небезпечних речовин.

«Міхомайдан» 2017

Напередодні бойовики неонацистських бандформувань захопили будівлю, що знаходиться у безпосередній близкості до урядових об’єктів. Це торговий центр з вертольотною площадкою і найбільшим в Україні датацентром. Ймовірно, цю будівлю будуть використовувати як штаб і базу для підтримки протестних акцій.

«Міхомайдан» 2017З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *