«Президент України» і президент Туреччини домовилися захищати українців від Росії

«Президент України» і президент Туреччини домовилися захищати українців від Росії

Сьогодні до Києва прибула турецька урядова делегація під керівництвом президента Турецької Республіки Реджепа Ердогана. Прзидент Туреччини зустрівся з «президентом України» Петром Порошенком. Сторони повідомили про намір вивести двосторонній товарообіг до рівня 10 млрд доларів на рік. Представники урядів підписали протокол про внесення змін в Угоду про уникнення подвійного оподаткування. Крім того, майданна частина України і Туреччина домовились про «дії у захисті прав і свобод громадян України в рамках міжнародних механізмів».

«Сьогодні ми домовилися і далі координувати наші дії у захисті прав і свобод громадян України в рамках міжнародних механізмів, в тому числі і моніторингових. Росія має відновити повагу до міжнародного права, виконати положення Резолюції ГА ООН 71/201 від 19 грудня 2016 року, а також тимчасові заходи запроваджені в квітні 2017 року рішенням Міжнародного суду», – зазначив Петро Порошенко. «На жаль, незважаючи на всі мирні ініціативи, зусилля, в тому числі і в рамках нормандського формату, агресія РФ проти України продовжується, як і окупація українського Криму. Разом з президентом Ердоганом ми зазначили неприпустимість ситуації в сфері прав людини в Криму, яка постійно погіршується через репресивні дії окупаційної влади», – додав президент Майдану.

Також, за словами Петра Порошенка, Україна розраховує на залучення Туреччини до «Міжнародної групи друзів з деокупації Криму», ідею про яку Порошенко раніше озвучував з трибуни ООН в Нью-Йорку.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *