Порошенківські війська стягують до лінії фронту важке озброєння

Порошенківські війська стягують до лінії фронту важке озброєння

Протягом тижня війська Порошенка перекидають залізничними ешелонами військову техніку в контрольований майданною владою Артемівськ. Про стягування «ЗСУ» забороненоного Мінськмими угодами важкого озброєння заявив офіційний представник Народної міліції ЛНР підполковник Андрій Марочко.

Раніше підполковник Марочко вже повідомляв, що на залізничній станції Артемівськ «ЗСУ» розвантажили понад 35 одиниць озброєння і військової техніки, у тому числі БМП, танки Т-64 і Т-72, самохідні гаубиці 2С3 «Акация» та 2С1 «Гвоздіка».

«На цю залізничну станцію вже тиждень приходять вагони з військовою технікою і військовим майном, яке згодом відправляється на лінію бойового зіткнення в нашу зону відповідальності», — заявив представник оборонного відомства Республіки.

«Більш того, в одній зі своїх заяв я попросив Спеціальну моніторингову місію (СММ) ОБСЄ звернути увагу на даний факт, і зафіксувати брутальне порушення Мінських угод, оскільки в числі розвантаженої техніки була і далекобійна артилерія. Але реакції досі немає», — додав представник ЛНР.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *