На Покрову неонацисти провели бандерівський «Марш слави героїв»

На Свято Покрови і в День Козацтва неонацисти провели «Марш слави героїв»

Вчора, 14 жовтня, українці, як і всі руські люди, відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці. Православні християни на Покрову молилися у храмах і охороняли свої святині від зазіхань розкольницьких та неонацистських «патріотів». Починаючи з 1999 року в цей день також відзначається День українського козацтва.

"Герої АТО" в день річниці УПА

Крім того, на майданній частині нашої країни святкували День захисника України (за указом «президента» Порошенка від 2014 року) і День УПА (за одним із міфів, 14 жовтня 1942 року нібито була створена ця військова організація, хоча насправді організатор бандерівської УПА Роман Шухевич у той час ще служив в 201-му батальйоні шуцманшафту СС і брав участь у каральних операціях, здійснюваних військами нацистської Німеччини).

Святкування Дня УПА, 2017

Неонацистські та націоналістичні партії і організації провели у Києві «Марш слави героїв», приурочений «75-й річниці створення Української повстанської армії» та Дню захисника України. У Дніпрі  (Катеринославі) військовослужбовці порошенківської армії пройшли ходою до найбільшого в Україні музею «АТО». Також близько 400 військових пройшли святковим маршем середмістям Сум. В Харкові розгорнули найдовший «прапор єдності», що створений із шести десятків стягів бригад, батальйонів, та силових відомств Майдану.

Святкування Дня УПА, 2017

В Чугуєві Харківської області невідомі розбили меморіальну дошку загиблим у роки Другої світової війни. В Києві намалювали свастику на муралі із портретом Папи Римського Іоанна Павла II, у Вінниці відкрили перший в Україні пам’ятник державному та військовому діячу часів «Української Революції» 1917-1921 років Симону Петлюрі, а в Тернополі місцеві активісти встановили рекорд із наймасовішого виконання гімну українських націоналістів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *